top of page

ЗАПРОШУЄМО НА НАВЧАННЯ ЗА СПЕЦІАЛЬНІСТЮ 022 – «ДИЗАЙН» ДО НПУ ІМ. М.П. ДРАГОМАНОВА!

Кафедра дизайну та реклами є випусковою і проводить підготовку фахівців за такими освітньо-кваліфікаційними рівнями:

Кафедрою здійснюється прийом абітурієнтів на основі диплому молодшого спеціаліста (на базі коледжів, проф. тех. училищ тощо).Термін навчання від 2-3 років. А також, на основі диплому бакалавра та магістра.

Навчання проводиться за денною формою!

буклет зовні tiff.jpg
буклет зовні ti2ff.jpg

Кафедра дизайну та реклами:

Забезпечує підготовку фахівців у галузі, дизайну та реклами та проводить повний цикл навчання від бакалавра до доктора: на факультеті є можливість пройти навчання на усіх рівнях освіти: випускники бакалаври мають змогу вступати до магістратури, а найкращі магістранти  можуть продовжити навчання в аспірантурі та докторантурі

Активна наукова і практична співпраця із викладачами. Кращі наукові студентські роботи публікуються у наукових часописах університету та студентських наукових збірниках тощо.

Активне студентське самоврядування. На факультеті активно діють органи студентського самоврядування, де студенти мають шанс реалізувати організаторські здібності, лідерські якості  та творчий потенціал в органах студентського самоврядування.

Допомога із працевлаштуванням (практика). Найкращі студенти отримують хорошіі рекомендації та допомогу у працевлаштуванні у різних приватних фірмах та державних установах. Проходять практику в межах українського тижня моди тощо.

На кафедрі регулярно проводяться різноманітні майстер класи та зустрічі із фахівцями, що працюють у Fashion індустрії тощо. Студенти кафедри активно беруть участь у різноманітних конкурсах, олімпіадах, фестивалях, що присвячені темі дизайну.

Инст.jpg
Инст1..jpg

Дизайн одягу

Метою освітньої діяльності кафедри за даною спеціальністю є підготовка високопрофесійних фахівців у галузі дизайну одягу, здатних конкурувати на європейському ринку праці.

Після закінчення даної спеціальності Ви отримаєте можливість працювати у fashion індустрії дизайнером одягу, баєром, стилістом, конфекціоністом, fashion експертом чи консультантом тощо.

Ви навчитеся генерувати ідеї для вироблення креативних ідей, вибудовувати розгалужену систему комунікацій. Навчитеся створювати колекції одягу  та втілювати їх у життя з урахуванням функціональних, технологічних, екологічних та естетичних вимог. Навчитеся розробляти і формувати портфоліо тощо

Графічний дизайн

Метою освітньої діяльності кафедри за даною спеціальністю є підготовка високопрофесійних  фахівців у галузі графічного дизайну.

Після закінчення даної спеціальності ви отримаєте можливість працювати у сфері реклами, поліграфії, графічного дизайну (розробляти фірмовий стиль: логотипи, емблеми, ділові папери, візитки, упаковки тощо). Зокрема, у сфері театру та кіно (володіння анімаційними технологіями) тощо.

Навчитеся розробляти фірмовий стиль, логотипи, створювати макет та займатися версткою. Зокрема, здобудете уміння виконувати дизайн-проекти промислової продукції, розробляти індивідуальні проекти графічного дизайну різного призначення

Инст3..jpg
Инст2..jpg

Дизайн середовища

Метою освітньої діяльності кафедри за даною спеціальністю є підготовка високопрофесійних фахівців у галузі дизайну інтер’єру, ландшафтного дизайну, предметного дизайну, які будуть здатні конкурувати на європейському ринку праці.

Після закінчення даної спеціальності ви отримаєте можливість працювати дизайнерами інтер’єру, ландшафтними дизайнерами, розробляти предмети побуту тощо

Навчитеся створювати колірну і світлову гармонію в інтер'єрі. Розробляти плани, розрізи, розгортки, перспективи приміщень тощо. Складати специфікації та підбирати будівельні та оздоблювальні матеріали, меблі, текстиль для інтер'єру тощо. Створювати інтер'єри в стилі різних епох. Навчитеся добре розбиратися в архітектурних стилях, елементах декоративно-прикладного мистецтва. Створювати складні тривимірні моделі для візуалізації архітектурних та інтер'єрних візуалізацій. Професійно створювати проект дизайну інтер'єру та надавати його візуалізацію замовнику.

Перелік предметів, що викладаються на кафедрі дизайну та реклами

Важливою складовою професії дизайнера одягу, середовища чи графічного дизайну є вивчення дисциплін: 

«Проектування»

«Живопис»

«Основи композиції»

«Основи формоутворення»

«Матеріалознавство»

«Дизайн технології вірт. простору»

«Ландшафтний дизайн»

«Семіотика моди»

«Синтез мистецтв в архітектурі»

«Історія дизайну»

«Культ.-істор. типологія інтер'єру»

«Комп'ютерна дизайн-графіка»

«Пластична анатомія»

«Кольорознавство»

«Екологічний дизайн»

«Архітектурні конструкції»

«Рисунок»

«Дизайн-технології одягу»

«Типологія поверхонь в одязі»

«Моделювання»

«Культ.-істор. типологія костюма»

«Проектна графіка»

Приймальна комісія

вул. Пирогова 9, каб.133
м. Київ

тел: 044 239-30-17

         

    Після закінчення університету за  однією із даних спеціальностей випускники матимуть можливість:

-Займатися проектною діяльністю реалізовуючи власні розробки та ідеї. 

-Генерувати ідеї для вироблення креативних проектних пропозицій, вибудовувати якісну та розгалужен у систему комунікацій.

-Розробляти дизайн за сучасними тенденціями і технологіями ,  а також функціональними і естетичними вимогами до об’єкта дизайну.

-Вміти раціонально організувати проектний процес; обирати оптимальні з економічної точки зору рішення.

-Опануєте механізми здійснення творчої діяльності у науковій, проектній, художній та дизайнерській царинах.

-Здобудете навички спілкування з представниками інших професійних груп різного рівня, розвинете художні та графічні здібності.

-Освоїте принципи формоутворення та освоїте основи дизайн-мислення тощо.

     Перелік конкурсних предметів та творчих конкурсів для вступу на навчання за спеціальністю «Дизайн» 022

      Для здобуття освітнього ступеня бакалавра на відкриті а закриті (фіксовані) конкурсні пропозиції на основі повної загальної середньої освіти  у 2019 р. Для бюджетних та небюджетних конкурсних пропозицій :

-українська мова та література (мінімальний бал – 100, ваговий коефіцієнт 0,2).

-історія України або фізика (мінімальний бал – 100, ваговий коефіцієнт – 0,2)

-творчий конкурс у два етапи:

    Рисунок (мінімальний бал – 100, ваговий коефіцієнт – 0,25)

   

Композиція (мінімальний бал – 100, ваговий коефіцієнт – 0, 25)

P.S.     На базі кафедри планується проведення консультацій, майстер класів, лекцій та практичних занять, що зорієнтовані на підготовку абітурієнтів до вступних іспитів.

   Зокрема, для іногородніх абітурієнтів, консультації, підготовча програма та завдання (що виконуються за бажанням) можуть надсилатися електронною поштою.

bottom of page